Kayseri’de voleybol coşkusu son buldu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda 2024 Avrupa Spor Kenti unvanına sahip Kayseri’de yediden yetmişe tüm vatandaşlara faal ve kaliteli spor hizmeti sunmayı aralıksız halde sürdüren Spor A.Ş. ağır ilgi gören spor karşılaşması tertiplerine da sürat kesmeden devam ediyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından 19 Şubat – 1 Mart tarihleri ortasında Tesisler Ortası Voleybol Turnuvası düzenlendi. 9 bayan, 7 erkek kadro olmak üzere toplamda 16 grup Kapalı Spor Merkezi tesisinde uğraşın yanı sıra spor ve eğlenceyi bir ortada yaşarken final karşılaşmalarının akabinde ödül merasimi gerçekleştirildi.

Spor A.Ş. Kapalı Spor Merkezi’nde düzenlenen Tesisler Ortası Voleybol Turnuvası Ödül Töreni’ne katılan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, dereceye ekiplere mükafatlarını takdim etti.

Ödül merasiminde konuşan Lider Büyükkılıç, turnuvaya katılan ekipleri tebrik ederek, “Avrupa Spor Kenti Kayseri’mize yakışacak halde centilmence yapmış olduğunuz bu çalışmalardan ötürü sizleri tebrik ediyorum. Muvaffakiyetlerinizin devamını diliyorum. Biz sizler için varız” dedi.

Başkan Büyükkılıç, Kayseri modeli belediyecilik vurgusu yaparak, “Kayseri’miz hakikaten belediyecilikte herkesin takdir ettiği, adeta model belediyecilik diye nitelendirdiği bir boyutta. İstikrarın kıymetini vurgulayarak elbette ki bizler de sizlere layık olma yolunda çaba göstererek inşallah birbirimize dua edelim, birbirimize sahip çıkalım diyorum” formunda konuştu.

Gerçekleştirilen heyecan ve rekabet dolu turnuva sonucunda Bayanlar Kategorisinde; Fuar Sağlıklı Ömür Merkezi 1’inci, Talas Spor Tesisi 2’nci, Talas Toplumsal Ömür Merkezi 3’üncü ve Kapalı Spor Merkezi 4’üncü oldu. Erkekler Kategorisinde ise Beyazşehir Toplumsal Hayat Merkezi 1’inci, Talas Spor Tesisi 2’nci, Talas Toplumsal Hayat Merkezi 3’üncü ve Köşk Toplumsal Ömür Merkezi ise 4’üncü oldu.

Başkan Büyükkılıç, Tesisler Ortası Voleybol Turnuvası Ödül Töreni’nde dereceye giren grupların atletlerine kupa, madalya ve spor paketi ikram çeklerini takdim etti. Büyükkılıç, spor tesislerindeki aletlerin yenilenmesi talebini anında dikkate alarak gerekli talimatları verdiğini ve talebin yerine getirileceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir